ماهنامه بین المللی بانکداری مجازی


[IRANDNN_PUBLISHSTARTDATE:dd]

دکتر محمدابراهیم مقدم به عنوان مدیرعامل بانک تجارت معرفی شد

دکتر محمدابراهیم مقدم به عنوان مدیرعامل بانک تجارت معرفی شد

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در این جلسه که روز شنبه نهم فروردین ماه برگزار شد، مدیر کل امور بانکی و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به نقش بانک تجارت در پیشرفت بزرگترین طرح های اقتصادی کشور و حمایت از کارآفرینان بخش خصوصی یادآور شد: طی سه دهه گذشته بانک تجارت همواره از جمله بانکهای پیشرو و باثبات کشور بوده و اعتبار برند بانک تجارت نشان از عملکرد موفق این بانک و اعتماد والای مشتریان و سهامداران به مدیران و کارکنان آن دارد.

پیش از سخنان خورسندیان ، دکتر فلاح مدیرعامل بانک تجارت گزارشی از عملکرد هیات مدیره این بانک طی دوسال گذشته ارائه کرده و برای مدیرعامل و اعضای هیات مدیره جدید بانک آرزوی موفقیت کرد. مقدم ، مدیرعامل جدید بانک تجارت نیز با قدردانی از زحمات دکتر فلاح و دیگر اعضای هیات مدیره سابق بانک تجارت یادآور شد: اطمینان دارم با بهره‌مندی از روحیه همدلی و همبستگی مدیران و کارکنان شریف، سختکوش، هوشمند و نوآور بانک تجارت ، استفاده از تجارب ارزشمند گذشته، شناسایی و به کارگیری ظرفیت‌های بالقوه و خلق روش‌های ابتکاری متناسب با تغییرات پرشتاب فضای کسب و کار، می‌توانیم آینده‌ای روشن‌تر و باشکوه تر برای بانک بزرگ تجارت رقم زنیم.

دکتر محمدابراهیم مقدم نودهی طی سال‌های 1379 تا 1388 به عنوان عضو هیات مدیره بانک تجارت مشغول به کار بوده و پس از آن نیز مسئولیت مدیرعاملی بانک ایران زمین را عهده دار بوده است.

وی پس از این انتصاب در پیامی خطاب به مشتریان بانک تجارت گفت: " خداوند بزرگ را شاکریم که فرصت خدمت به شما را برای من و همکارانم در بانک تجارت فراهم کرده است . خدمت به شما را عبادت خالق می دانیم . از نظر ما همیشه حق با مشتریان است و شما لایق بهترین ها هستید. بانک تجارت از بدو تاسیس کوشیده است تا با ارائه خدمات و راهکارهای نوین، پاسخگویی به نیازهای مشتریان را در صدر برنامه هایش قرار دهد و با ایفای نقش در راه اندازی هزاران پروژه عمرانی و اقتصادی ، رسالت خویش در رشد و توسعه اقتصاد ملی را به انجام رساند .اکنون نیز با درک تحولات دنیای جدید و اقتضائات اقتصادی کشور و با توسعه خدمات نوین بانکی و بهره گیری از فناوری های روز، در کنار شما و در خدمت شما هستیم."

دکتر مقدم تاکید کرده است: "در این مقطع تاریخی خواهیم کوشید خدماتی متنوع را مطابق با خواسته‌ها و شرایط جدید زندگی شما ارائه کنیم و برای رونق کسب و کارتان همراه و همگام شما باشیم. ایده ها ، انتقادات و دیدگاه‌های شما را از جان و دل پذیرا هستیم، سلایق شما را ارج می نهیم و برای توسعه و پیشرفت میهن عزیز از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد."

تعداد مشاهده خبر: (1904)
کد خبر: 80